Döviz Kurları

 VİZYONTECH ELEKTRONİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. 2001 yılında kurulmuştur.

VİZYONTECH ses, görüntü ve kablosuz kontrol sistemleri alanında yeni buluş ve çözümlere odaklı genç bir Türk firmasıdır.

VİZYONTECH'in varoluş amacı geleceğin iş ve yaşam gereksinimlerinde yola çıkarak meydana getirdiği teknolojik yenilik ve buluşlarını, uygulama alanı olan çözümler halinde hayata geçirmektedir. Kurulduğu günden bugüne bu amaca sadık kalarak, teknoloji geliştirme alanında tecrübeli ve konusunda uzman yetenekli teknik kadrosuyla çalışan VİZYONTECH, sektörde ihtiyaç duyulan çeşitli konularda ar-ge çalışmalarını ürünleştirerek sosyal ve ekonomik faydaya dönüştürmüş ve bu ürünler projelerin aranan çözüm ürünleri olmakla birlikte bugün yurtdışında birçok ülkeye ihraç edilmektedir.

Bugünün ve geleceğin çözümlerini ancak ve ancak yenilikçi bakış açısıyla gerçekleştirebiliriz. Bu sadece temel değerimiz değil, aynı zamanda varolma ve sürekli gelişme stratejimizdir.

Müşteri ihtiyaçlarına ve beklentilerine odaklanmış bir müşteri memnuniyeti anlayışıyla haraket ederiz. İşimizde müşterilerimize kazandırmaya dayalı stratejiler esastır.

Hedefimiz; Elektronik sektöründe, yurtiçinde ve yurtdışında doğru tercih ve çözümler sunan teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde  tutan, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, sektöründe bir dünya şirketi olmak.